Sobota, 2009-08-1 - karta z kalendarza:
Artykuły z tego dnia:
Fuzje banków
W najbliższym czasie w Polsce dojdzie do co najmniej kilku fuzji banków. Już wiemy, że wkrótce połączą się BPH z GE Money Bankiem, podobnie jak AIG Bank Polska z Santander Consumer Bankiem. W tej chwili łączą się Dominet z Fortis Bankiem.
Wyszukiwarka:
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy kliknij tu>>>
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
Kalendarium
Ostatnio dodane artykuły:
Komody drewniane – jak dopasować komodę do stylu wnętrza i potrzeb domowników
Komoda to jeden z najbardziej funkcjonalnych mebli w domu. Pełni rolę przechowywania, organizacji i dekoracji jednocześnie. Jeśli zależy Ci na trwałości, naturalności i ponadczasowym wyglądzie, komody drewniane będą pierwszym wyborem.
Czy da się już załatwić wszystko przez internet? Sprawy, które nadal wymagają wizyty w oddziale bank
Cyfryzacja bankowości to proces, który trwa już postępuje dynamicznie – aplikacje mobilne, wideorozmowy, przelewy jednym kliknięciem, podpisy elektroniczne. Niemal wszystkie ogólnopolskie banki umożliwiają już zakładanie kont, branie kredytów czy składanie wniosków bez wychodzenia z domu.
Parkuj z aplikacją CA24 Mobile
Credit Agricole rozwija aplikację CA24 Mobile. Klienci banku zapłacą w niej za parkingi. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzić czas.