SoftNet na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2019!


SoftNet na Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2019!
2019-06-27
Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży bankowości spółdzielczej w Polsce, na którym nie mogło zabraknąć SoftNetu.

W tegorocznej edycji, najważniejszym punktem konferencji było podpisanie listu intencyjnego w sprawie stworzenia jednolitego standardu aplikacji dla polskiego sektora bankowości spółdzielczej. Współpraca ma dotyczyć opracowania oraz wdrożenia jednolitego standardu BS API wraz z integralnymi standardami bezpieczeństwa. SoftNet był jednym z sygnatariuszy listu, a zaszczyt jego podpisania, przypadł prezesowi spółki - Panu Andrzejowi Dacie. Oprócz SoftNetu, w projekcie wezmą udział także Bank Polskiej Spółdzielczości SA i SGB-Bank SA, wybrane firmy informatyczne oraz Związek Banków Polskich i Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.


Na tym jednak udział SoftNetu w FTBS 2019  się nie kończy. W trakcie jednego z paneli, Paweł Krupa zaprezentował kompleksowe rozwiązanie do obsługi procesów kredytowych autorstwa SoftNetu. Obejmuje ono możliwość wyspecyfikowania  możliwych ścieżek i czynności przewidzianych oraz  niezbędnych do realizacji w podprocesach udzielenia, uruchomienia, administracji i ewentualnej windykacji ekspozycji kredytowych. Przykład tego rozwiązania pokazał jak istotne jest posiadanie nowoczesnego i sprawnego sytemu bankowego.

SoftNet miał też swoje stoisko podczas konferencji FTBS, gdzie można było zapoznać się ze wszystkimi produktami oraz rozwiązaniami firmy SoftNet. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem przedstawicieli branży  bankowej jak i pozostałych zwiedzających.

 

O SoftNet

Spółka SoftNet na rynku polskim istnieje od ponad 25 lat. Zapewnia kompleksową dostawę oprogramowania, technologii oraz usług wymaganych w bankowości. Realizuje wdrażanie oprogramowania wraz z pełną integracją z pozostałymi systemami bankowymi oraz dostarcza usługi infrastrukturalne, outsourcingowe i konsultingowe klientom na terenie całej Polski. Obecnie ponad 140 Banków Spółdzielczych korzysta z nowoczesnych usług oferowanych przez SoftNet.

SoftNet  zatrudnia  ponad stu osobowy zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom i trudnym wymogom rynku. Firma prowadzi serwis dla swoich aplikacji na terenie całej Polski. Oprócz tego, na terenie kraju posiada swoich regionalnych przedstawicieli i współpracowników.Nadesłał:

Agpress

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl