Kredyt konsolidacyjny – najlepszy sprzymierzeniec w walce z nadmiernym zadłużeniem


2013-08-12
Zaciągnięty przez Ciebie (niebawem!) kredyt na pewno spłaci wszystkie należące do Ciebie kredyty gotówkowe, kredyty konsumpcyjne, kredyty ratalne, kredyty odnawialne, kredyty samochodowe, kredyty w rachunku osobisty.
Dążysz do tego aby nie tylko skonsolidować wszystkie swoje zobowiązania kredytowe, ale także o to aby otrzymać dodatkową gotówkę - część kredytobiorców połączy Twoje kredyty, pożyczki, karty kredytowe oraz pożyczy Ci pieniądze na dowolny cel (kwota Twojego kredytu wzrośnie!) - np. na wakacyjny wyjazd, zakup jesiennej garderoby, czy nowego telefonu komórkowego.

Każdy kredytobiorca (który stara się na przykład o kredyt na kupno własnego mieszkania ) powinien wiedzieć o tym, że : Zdecydowana większość banków wprowadza w życie następującą reguły - 3 ostatnie raty kredytu/pożyczki nie są uwzględniane podczas określania Naszej zdolności kredytowej - Dlatego też warto wziąć pod uwagę wcześniejszą spłatę (części) zobowiązań kredytowych/pożyczkowych - Niestety wcześniejsza spłata żadnego kredytu/pożyczki/przyznanego i wykorzystanego limitu w karcie kredytowej nie jest możliwa? Nie poddawaj się i rozważ konsolidacje kredytów - Pamiętaj o tym, że : Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy jednocześnie wystąpili o kredyt na spłatę Naszych poprzednich zobowiązań kredytowych, zakup własnego domu/mieszkania i kredyt gotówkowy - i spłacali co miesiąc tylko jedną ratę - Wystarczy, że złożysz wniosek o kredyt konsolacyjny (hipoteczny).

(Nie masz najmniejszych wątpliwości) Kondycja finansowa Twojego budżetu domowego jest słaba? A więc nie wstrzymuj się dłużej ze składaniem wniosku o konsolidacje kredytową - i połącz wszystkie zaciągnięte (przez Ciebie wcześniej) kredyty/pożyczki np. na sfinansowanie zakupu nowej pralki, lodówki, odkurzacza - w jeden kredyt - z pewnością w ten sposób (poważnie!) odciążysz Twój budżet domowy.

Pomiary (dokonane przez ekspertów ds. kredytów) wskazują na to, iż oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego jest znacznie mniejsze od np. kredytów gotówkowych. Nie zapominajmy o tym, że na rynku (kredytów i pożyczek) dostępne są dwa rodzaje kredytów konsolidacyjnych. Pierwszy to kredyt konsolidacyjny - hipoteczny - oprocentowanie ów kredytu jest wyjątkowo niskie - gdyż czas na spłatę zobowiązanie jest bardzo długi. Drugi gotówkowy - okres kredytowania jest krótszy, a oprocentowanie trochę wyższe (aniżeli kredytu konsolidacyjnego zabezpieczonego hipoteką).


Nadesłał:

Świat Konsumeta
http://swiatkonsumenta.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl